Ремонт квартири «під ключ»

Ремонт квартири «під ключ»

Якщо Вам потрібен ремонт квартири «під ключ» - ми готові допомогти, будівельна компанія «Деста» є професіоналом в даній галузі. Компанія «Деста» виконує якісний ремонт квартир в Полтаві і Полтавській області, зокрема в м. Лубни, Миргород та Хорол. Спектр наших послуг, досвід і професіоналізм майстрів, а також компетенції керівників проектів дозволяють з високою якістю провести абсолютно всі внутрішні оздоблювальні роботи у вашій квартирі силами одного підрядника.

Ми не просто робимо капітальний ремонт квартир, а беремо на себе організацію всіх видів робіт і ключових процесів: дизайн інтер'єру, монтаж інженерних систем, постачання об'єкта будівельними та оздоблювальними матеріалами, комплектація сантехнікою та інше. Ми також беремо на себе організацію і виконання всіх робіт по ремонту квартири: монтаж вікон, кондиціонерів, систем вентиляції, сигналізації, сантехніки, установка дверей - всі ці роботи будуть перебувати під контролем одного керуючого, відповідального за ремонт вашой квартири.

Чому варто замовити ремонт квартири в компанії «Деста»

Клієнтам, які не готові замовити реалізацію всього комплексу оздоблювальних робіт одноразово, ми пропонуємо комплексний ремонт квартири з перервами між етапами. Ми забезпечуємо високу якість робіт на всіх етапах ремонту завдяки штату професійних співробітників, наявності та дотримання внутрішніх нормативних документів. На об'єктах завжди підтримуються чистота і порядок: матеріали акуратно складуються, не захаращуючи робочий простір, а наші майстри компанії працюють професійним інструментом в спеціалізованому одязі.

Капітальний ремонт квартири починається з розробки дизайн-проекту, який включає в себе: замір приміщень, виявлення потреб власника, візуалізацію, робочі креслення, специфікації на оздоблювальні матеріали та меблі. Будівельна компанія «Деста» пропонує комплексний підхід до ремнонту квартири - ми не просто штукатуримо стіни і клеїмо шпалери, ми створюємо комфортний простір для щасливого життя.

Ми гарантуємо добросовісне обслуговування і персональний підхід до кожного замовника. На сторінках нашого сайту ви знайдете опис порядку і особливостей виконання послуг, зможете розрахувати вартість ремонту і ознайомитися з прайс-листом де вказані ціна на ремнот квартири.

Краща ціна на ремонт квартири

У своїй роботі наші співробітники орієнтовані на високу якість і найшвидші терміни виконання ремонту квартири по кращим цінам, оскільки найкраща реклама наших послуг - це кількість задоволених споживачів, готових дати позитивні відгуки нашого сервісу своїм друзям і колегам по роботі.

На початковому етапі співпраці фахівець компанії «Деста» складе повний кошторис запланованих робіт. Переваги такого підходу в тому, що клієнт буде зорієнтований в майбутніх витратах і зможе заздалегідь розрахувати наявний бюджет для реалізації своїх побажань.

Після оголошення попереднього цінового діапазону робіт, виникає питання про придбання та доставку матеріалів. У компанії «Деста» ремонт і оздоблювання квартири «під ключ» передбачає закупівлю будівельних матеріалів виконавцем. Ви можете відмовитися від цієї послуги і придбати весь перелік товарів самостійно. Однак наявні у нас прямі контакти з виробниками та дистриб'юторами дозволять закупити будматеріали за оптовими цінами, які значно нижче вартості аналогічних товарів в роздрібних мережах. Таким чином, це дозволить заощадити частину коштів і підсумкові витрати на ремонт квартири скоротяться.