Ремонт квартир, будинків та офісів - Будівельна компанія «Деста»

Будівельна компанія «Деста» здійснює ремонт квартир, будинків та офісних приміщень «під ключ». Ми працюємо по всій Полтавській області, зокрема в м. Лубни та Миргород.

Досвід роботи більше 20 років у сфері будівельних та ремонтних робіт, свідчить про високу кваліфікацію наших працівників, а налагоджені контакти з постачальниками стройматерілів, дозволяють запропонувати одні з найнижчих цін серед конкурентів. Ремонт квартир та офісних приміщень - це загальний комплекс робіт, що включає: зовнішні роботи, утеплення та оздобелння фасаду, декоративне оздоблення внутрішніх приміщень, розведення електрики, оновлення підлогового покриття, заміну сантехнічних труб і багато іншого.

Всі види даних робіт спрямовані на підвищення рівня комфорту і зниження вартості обслуговування житла. Будівельна компанія «Деста», що спеціалізується на ремонті квартир, будинків та офісних приміщень, допомагає заощаджувати нашим замовникам 10-20% від загальної вартості робіт. Ми гарантуємо добросовісне обслуговування і персональний підхід до кожного клієнта.

-

Чому варто замовити ремонт квартири або офісу в компанії «Деста»

Будівельна компанія «Деста» пропонує прозорі та зрозумілі умови співпраці, пропонуючи покрокову реалізацію проекту, ось чому десятки компаній та сотні приватних осіб обирають нас.

Дзвінок чи заявка через сайт
Виїзд замірника на об'єкт
Узгодження ціни
Підписання договору
Проведення ремонтних робіт

Нижче наведені переваги при замовленні ремонту квартири або будівельних робіт в компанії «Деста»:

  • ціни за квадратний метр і вартість робіт завжди залишаються на прийнятному рівні, доступному для більшості людей, зацікавлених в якісному поліпшенні власного житла;
  • індивідуальний підхід до особистих запитів і побажань кожного замовника, який вирішив з нашою допомогою виконати ремонт;
  • суворе виконання покладених на себе зобов'язань по яксоті і дотримання встановлених термінів.

Відгуки замовників:

Наші партнери:

Будівельна компанія «Деста» пишається співрацею з найкращими постачальниками будматеріалів, що відображається на якості ремонтних та будівельних робіт.