Укладка керамічної плитки по кращій ціні

Укладка керамічної плитки або облицювального каменю - один з етапів остаточної обробки приміщень в процесі ремонту квартири чи будинку. Якщо ви хочете замовити плиткові роботи в Полтаві і Полтавській області, зокрема в м. Лубни, Миргород та Хорол, то звертайтеся до співробітників компанії «Деста». Багатий досвід, штат фахівців, знання технологій і наявність обладнання дозволяють нам професійно підходити до вирішення будь-яких завдань по укладанню плитки, виконувати роботи на високому рівні і формувати взаємовигідні умови. Незалежно від складності завдань ми приступимо до їх реалізації, зробивши все необхідне, щоб результат ремонту у всьому відповідав вашим очікуванням.

Просте в догляді, естетичне, зносостійке покриття з плитки не псується від перепадів температур, не піддається впливу вологи і подряпин. Завдяки великій колірній палітрі, імітації фактур натуральних матеріалів (дерева, мармуру, металу, каменю), нанесення на поверхню плитки різних малюнків відкриваються широкі архітектурні та дизайнерські можливості. В даний час виділяються кілька модних тенденцій: наслідування натуральному покриттю з мармуру і каменя, східні візерунки і печворк. Кожна з них по-своєму цікава, але незалежно від вибору обробної плитки, найважливіше перед покупкою, про що потрібно подбати - пошук підрядника для проведення плиткових робіт. Адже яким би красивим не було покриття, без якісного укладання воно швидко перестане радувати око і почне приносити різного роду проблеми.

Укладка плитки від компанії «Деста»

Якщо поверхня під укладання плитки потребує попередньої підготовки, то краще довірити цю процедуру будівельній компанії «Деста», яка займеться наступною обробкою приміщення. Для нас нерідкі випадки, коли з'являється необхідність переробки робіт за іншими горе-фахівцями, що несе за собою додаткові витрати і збільшення терміну проведення робіт. Перед замовленням ви можете запросити до себе замірщика, який оцінить якість поверхні, необхідність її вирівнювання і видалення старого покриття, а потім підготує прайс, в якому будуть вказані перелік послуг і кількість витратних матеріалів.

Етапи робіт по укладці плити

  • Підготовку поверхні.
  • Порізку плитки та шліфування її країв.
  • Підготовку клейового складу або розчину.
  • Укладання плитки на поверхню.
  • Декоративну обробку швів.

У своїй роботі дизайнери широко використовують декорування приміщень облицювальною плиткою або каменем - це дозволяє зробити інтер'єр не тільки індивідуальним і красивим, але і практичним, особливо в приміщеннях, що вимагають проведення частого вологого прибирання (кухні, санвузли, передпокої, сходи і т.д. ). З цієї ж причини саме плитка може бути доречна в виробничих приміщеннях або в офісі.

Компанія «Деста» виконує плиткові роботи на вищому якісному і технологічному рівні в рамках комплексного ремонту квартири «під ключ» або ремонту котеджу. Ми робимо укладку кахельної плитки або оздоблювального каменю в приміщеннях (санвузли, кухні, кімнати, коридори), а також виконуємо зовнішні роботи з облицювання фасадів, використовуючи морозостійкі матеріали.

Слід зазначити, що якість укладання плитки - один з найважливіших показників рівня всього ремонту. У нашій компанії працюють плиточники найвищого рівня.
Надаючи послуги укладання плитки, наша компанія застосовує тільки сучасні матеріали, при цьому строго дотримується технологія, завдяки чому досягаються високі характеристики міцності і естетичні якості обробки. Ми не робимо кладку плитки дешево і швидко, ми робимо якісно і за розумну вартість.

Починати плиткові роботи потрібно з підготовчих заходів. Щоб плитка «лягала» рівно, і не дала усадку після висихання клею, саме монтажна основа повинна бути рівною. З повною упевненістю можемо відзначити, що укладання керамічної плитки на товстий шар клейового розчину (щоб вийти на потрібний рівень) - не дуже хороша ідея. При нерівних стінах гарного результату досягти проблематично в будь-якому випадку - навіть якщо і «витягнути» площину, то після висихання клею плитки «сядуть» по-різному - як раз через нерівномірної товщини розчину. Ми рекомендуємо перед укладанням плитки виконати штукатурні роботи, під плитку для підлоги - залити стяжку. Будь-яке основу необхідно добре прогрунтувати - не стільки для кращої фіксації, скільки для запобігання передчасного вбирання вологи в поверхню.